KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655440
nr 1465 5440
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 73, vitsippor. Olja på pannå, 18x22, yttermått inklusive ram: 28x33 cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:14:59
2/5 18:39:19